Strona główna » Świnoujście. III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej

Świnoujście. III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej

Półfinały Turnieju

by Daniel SZYSZ

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej – Relacja

Świnoujście, W niedzielę, na boiskach przy ul. Matejki, odbył się III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej. Pomimo bardzo silnego wiatru, 10 par walczyło w dwóch grupach eliminacyjnych o awans do półfinałów. informuje  OSiR „Wyspiarz”

Pary półfinałowe:

• Ireneusz Kruk / Przemysław Zborowski pokonali Jurija Bodnara / Rostka Bryovskiego wynikiem 21:9.
  • Robert Walczak / Emil Jagielski przegrali z Oskarem Sierpińskim / Igorem Gulczyńskim wynikiem 17:21.

GOŚCINNY PORT W ŚWINOUJŚCIU – ZOBACZ FRYDERYKA CHOPINA

Mecz o 3. Miejsce

W meczu o trzecie miejsce, Robert Walczak i Emil Jagielski pokonali Jurija Bodnara i Rostka Bryovskiego 2:0 (15:9, 15:13).

Finał Turnieju

W finale zmierzyły się pary Kruk/Zborowski oraz Gulczyński/Sierpiński. Pierwszy set wygrała para Kruk/Zborowski (15:11), jednak młodzi zawodnicy Gulczyński i Sierpiński zwyciężyli w drugim secie 15:10. Ostateczne zwycięstwo przypadło Gulczyńskiemu i Sierpińskiemu, którzy wygrali tie-break 11:8.

AKCJA „PRZELEJ KREW W ROCZNICĘ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO” – EDYCJA 2024 R

Świnoujście. Wręczenie Nagród

Zmagania siatkarzy śledził Miłosz Kruk, jeden z czołowych polskich siatkarzy plażowych, który wręczył nagrody najlepszym drużynom. Puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” oraz nagrody rzeczowe od współorganizatora turnieju, Baltic Home Apartamenty, trafiły do najlepszych par. Zwycięzcy turnieju otrzymali również voucher do Restauracji Sofa Bistro.

Podium

1. Igor Gulczyński / Oskar Sierpiński
  2. Ireneusz Kruk / Przemysław Zborowski
  3. Robert Walczak / Emil Jagielski

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy! – Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”

Zaproszenie na Kolejne rozgrywki

Kolejny turniej na świnoujskiej plaży odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 11:00. Zapisy do turnieju odbywają się na pół godziny przed rozpoczęciem lub pod numerem telefonu 516 167 274.