Strona główna » Pogoń Szczecin wygrywa z Stalą Mielec 1:0

Pogoń Szczecin wygrywa z Stalą Mielec 1:0

Pogoń Szczecin odniosła ważne zwycięstwo w meczu

by Daniel SZYSZ

Pogoń Szczecin wygrywa z Stalą Mielec 1:0 w 4. kolejce Ekstraklasy

Pogoń Szczecin odniosła ważne zwycięstwo w meczu 4. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, pokonując 1:0 Stal Mielec. Kluczowy gol, który zapewnił “Portowcom” trzy punkty, padł w 85. minucie spotkania, a jego autorem był Alexander Gorgon.

Drużyna z Szczecina przystąpiła do tego spotkania w nie najlepszych nastrojach po poprzedniej porażce z Górnikiem Zabrze (0:1). Dodatkowo, trener musiał radzić sobie bez kilku kluczowych zawodników, takich jak Kamil Grosicki i Efthymios Koulouris, którzy z powodu kontuzji nie mogli wystąpić w meczu.

HORROR KOMUNIKACYJNY W ŚWINOUJŚCIU. GRUNWALDZKA STOI

Mimo tych trudności, Pogoń Szczecin pokazała charakter i zdołała sięgnąć po pełną pulę. Decydującego gola zdobył Alexander Gorgon, który znalazł drogę do siatki przeciwnika na kilka minut przed końcem meczu.

KOLEJNE UTONIĘCIE W NASZYM REGIONIE

To cenne zwycięstwo pozwala zespołowi pozostać w czołówce tabeli Ekstraklasy i z nadzieją patrzeć w przyszłość, mimo trwających problemów kadrowych. Kolejne spotkanie będzie okazją do potwierdzenia dobrej formy i kontynuowania walki o najwyższe cele w sezonie.

Uwaga weekendowi turyści! Wybierasz się do Niemiec? Pamiętaj o opłacie uzdrowiskowej!